Konserwacja urządzeń dźwigowych


Konserwacja wind Otis i Kone

Warszawskie przedsiębiorstwo Windy24h specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie konserwacji, napraw i remontów urządzeń dźwigowych produkcji zachodniej i polskiej m. in.: windy osobowe (napęd elektryczny i hydrauliczny), windy towarowe, panoramiczne, urządzenia dla osób niepełnosprawnych, dźwigi samochodowe oraz dźwigi szpitalne. W odróżnieniu od innych firm, prowadząc usługę konserwacji, zapobiegamy z wyprzedzeniem pojawianiu się awarii. Wychodzimy z założenia, że zadowolony klient poleci Nas innym. Propozycja wymiany zużywających podzespołów nie powinna być zatem traktowana jako "naciąganie klienta" tylko zapobieganie przed ciągiem przewidzianych zdarzeń niebezpiecznych dla użytkowników.

Wszystkich klientów traktujemy jako partnerów, dlatego dbamy o wizerunek właścicieli poprzez sprawne działania naprawcze i małą awaryjność wind.

Pamiętaj o tym, że:
- stan windy odbija się na wizerunku twojego budynku,
- dobrze utrzymany dźwig to efekt rzetelnej pracy i profilaktycznych napraw,
- rzetelna praca i profilaktyka idą zawsze w parze z czasochłonnością, a więc kosztami.

Reasumując - Windy24h podejmie się każdego zlecenia, przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości na warunkach odpowiadających każdej ze stron. Nie obniżymy ceny jeśli będzie wymagało to obniżenia jakości świadczonych przez nas usług, dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście do wymagań klienta i urządzenia dźwigowego.

Zapewniamy dobrze zorganizowane zaplecze magazynowo - warsztatowe i nieograniczony dostęp do oryginalnych części zamiennych, co umożliwia nam szybkie i skuteczne usuwanie nawet skomplikowanych awarii i nieprawidłowości w działaniu dźwigów za pomocą wyszkolonych ekip konserwacyjnych odpowiednio wyposażonych w specjalistyczny osprzęt i środki łączności.

Gwarantujemy stałą dostępność konserwatorów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W celu maksymalnego skrócenia czasu reakcji na zgłoszenia awarii dźwigów, rozmieściliśmy ekspozytury konserwacji w strategicznych lokalizacjach na terenie Warszawy (Wola, Mokotów, Śródmieście i Praga Południe).

W związku z egzekwowaniem przez Urząd Dozoru Technicznego wymagań zawartych w normie PN EN 81-28 dotyczących zdalnego alarmowania w dźwigach osobowych i towarowych, wdrożyliśmy zachodni system do obsługi zdalnego alarmowania pomiędzy pasażerami uwięzionymi w kabinach dźwigów a służbami ratowniczymi Windy24Call.

Cena windy uzależniona jest od głównych czynników jakimi są: napęd, ilość przystanków, udźwig oraz standard wykonania. Prześlij do nas zapytanie: info@windy24h.pl.

Nasza specjalność: konserwacja wind konserwacja wind otis konserwacja dźwigów otis windy otis konserwacja dźwigów kone konserwacja wind kone konserwacja dźwigów dźwigi otis